Замовити вітраж

Вітраж Тіффані – унікальне оздоблення вашого інтер’єру

Вітраж Тіффані – унікальне оздоблення вашого інтер’єру
Вітраж Тіффані – унікальне оздоблення вашого інтер’єру

Вітраж як мистецтво має доволі довгу історію, і сьогодні можна з впевненістю казати про його нове відродження. Якщо спочатку він використовувався виключно в культових спорудах і палацах вельмож, то в наші дні за допомогою такої своєрідної мозаїки зі скла стали оздоблювати і сучасне житло.

Вітражі: практично і функціонально

Поступово з’являючись в звичайних будинках і квартирах, це скло в ролі оздоблювальних матеріалів набуває чимдуж більшої популярності. Використовують його як елементи вікон, полотен дверей, вмонтовують в перегородки і ширми. За допомогою вітражів за технікою Тіффані також декорують дзеркала, світильники, сходи і поверхню стелі. Чудовий вигляд мають вони і в складі фасадів кухонного гарнітура або в скляних дверцятах шафок-купе.

Практична роль вітражів полягає в:

• заповненні простору;
• розподілу зон інтер'єру;
• підсвічуванні елементів декорацій;
• виділенні окремої частини приміщення.

Вони можуть виступати і в ролі оздоблення, і як окрема деталь інтер'єру. При цьому велике значення надається створенню кольорової палітри у приміщенні. Сонячне проміння, проходячи крізь скло, переламується і створює бризки веселки. І тому будь-яке приміщення, оформлене із застосуванням вітражів, начебто живе своїм, окремим життям, дихає, постійно змінюється і створює казковий настрій.

Вітражна майстерня Luxart радить замовити оригінальне оздоблення, щоб перетворити власне житло на унікальне і неповторне місце, в якому буде зручно і затишно жити кожному члену вашої сім'ї. Ми добре знаємо всі тонкощі створення вітражного скла за різними технологіями і допоможемо вам оформити свій дім з використанням нестандартних прийомів. Наприклад, ви можете замовити цікаво оформлене скло у ванну кімнату, замаскувати непривабливу нішу, прикрасивши її фальш-вікном. Або ж використати казкові вітражі для оздоблення дверей, що ведуть в дитячу.
Майстри пропонують і невеличкі скриньки з різноколірними вставками, або ж цілі вітражі-картини. У будь-якому випадку, все це залежить від креативу і сміливості дизайнера.

Особливості стилю

Вітраж, як будь-який інший елемент декору, буває багатьох різновидностей. Замовляючи його для свого дому, потрібно при цьому врахувати стиль оформлення приміщення, наприклад:

• готика - передбачає стримані і одночасно витончені пропорції; вітражі в цьому стилі створюють атмосферу середньовічного замку;
• модерн – відзначений плавними лініями, багатою кольоровою палітрою, великою кількістю різноманітних вставок;
• прованс – органічно поєднується з вінтажними елементами в приміщенні, вміщує в себе рослинні мотиви, які допомагають створити особливу затишну атмосферу;
• хай-тек – передбачають насиченість металевими і пластиковими елементами; вітражі в цьому стилі можна вважати універсальними, оскільки вони чудово підходять практично для будь-якого приміщення.

Отже, якщо ви бажаєте чогось новенького для свого інтер'єру – тоді саме час подумати про появу у вашому домі вітража Тіффані, хоча б одного.

 

Коментарі

LUXART - Майстерня вітражів © 2018