Замовити вітраж

Як отримувати і задоволення, і гроші, створюючи справжню красу

Як отримувати і задоволення, і гроші, створюючи справжню красу
Як отримувати і задоволення, і гроші, створюючи справжню красу

Вітраж Тиффані — це один із найбільш вишуканих витворів сучасного мистецтва. Свою назву він одержав на честь американського художника, знаменитого майстра з обробки скла та ювеліра Луї Комфорта Тиффані. Його шедеври прикрашають храми, музеї і приватні будинки в багатьох країнах світу. Найпопулярніша у світі колекція цих вітражів знаходиться в музеї «Метрополітен» у Нью-Йорку.

У Львові, окрім приватних осель, вітражами Тиффані прикрашені фасади будівель, вивіски магазинів, барів і ресторанів. Ось, на вулиці Коперника розташоване відділення банку, де стеля виконана в техніці Тиффані, а на проспекті Свободи у магазині хутра та шкіри висить гігантська люстра діаметром 2–2,5 м.

Красиві вітражі встановлені на вхідних дверях до готелю «Панорама», що біля оперного театру, у банку та в нотаріальній конторі, що на площі В. Чорновола. Та ще в багатьох інших місцях, щоб побачити їх, варто звернути на це увагу.

Техніка Тиффані дозволяє отримати високу чіткість і деталізацію зображень будь-якої складності. На них із далека видно навіть найдрібніші елементи. Це і вишукані декоративні сувеніри, й об’ємні предмети. Завдяки неповторним оптичним властивостям випуклого та ущільненого скла, що одночасно грає усіма барвами веселки, будь-який виріб, створений за цією технікою, є унікальним, і його не можна не помітити в інтер’єрі.

Вітражі "Оливкові сади" в кухонному гарнітурі.

Здається, ніби кожен вітраж живе власним життям: спаяне скло розсіює, але не утримує світло, що дозволяє створювати в інтер'єрі готелів, кав’ярень, офісів, барів, ресторанів і приватних будинків надзвичайно красиві кольорові рішення.

Це чудова прикраса для вікон, зокрема для мансардних. З одного боку, вона зберігає ефект прозорості, а з іншого — містить яскравий елемент, який надає вулиці більш світлого та радісного вигляду.

За допомогою вітражу Тиффані можна вдало замаскувати недоліки кімнат, особливо це актуально для напівпідвальних приміщень кафе та ресторанів, де замість важкої стелі за допомогою вітражів можна зробити зоряне небо, повітряну стелю чи імітацію вікон у вигляді вітражного панно.

Вітраж на стелі, розміри 192*198см

За цією технікою можна прикрасити двері, ніші та фасади, які матимуть вишуканий та ефектний вигляд. Не менш чудово вітраж Тиффані виглядає у меблевих проектах. Він надає приміщенням надзвичайну виразність і затишок.

Інтер’єри, оздоблені за цією технікою, вражають своєю красою, витонченістю, різноманіттям форм, яскравими насиченими відтінками та природними мотивами. Вони викликають настільки сильні й радісні емоції, які неможливо ні з чим порівняти й навіть передати словами.

Саме такі шедеври, створюють у львівській майстерні Luxart. До нас звертається багато львів’ян і жителів інших міст України не тільки, щоб замовити якийсь виріб, але й навчитися власноруч його виготовляти.

Хтось просто хоче мати або подарувати рідним, коханим чи друзям корисну й ексклюзивну річ, подібної до якої не буде ні в кого, бо її ніде не можна придбати.

У такому випадку пропонуємо відвідати тематичний майстер-клас, присвячений виготовленню певного невеличкого сувеніру. Ви отримаєте надзвичайно творче хобі, на якому за бажання й хисту в недалекому майбутньому зможете заробляти великі гроші й назавжди позбавитеся від проблеми пошуку оригінальних подарунків на будь-які свята. Можливо, саме вітраж Тіффані стане й вашим покликанням!

Вітражна лампа "Піраміда" висота 40 см.

Цікаве й корисне заняття триває 5–6 годин. На ньому ви отримаєте початкові знання й навички по техніці вітражу Тиффані:

 • як правильно підібрати скляні вироби, виробничі матеріали та обладнання;
 • за яким принципом роблять ескізи і як не допустити поширених помилок, щоб не зіпсувати дорогі матеріали;
 • що треба враховувати під час виготовлення лекал для вітражу;
 • як підготувати скляні поверхні до порізки та нанесення орнаменту;
 • як візуалізувати майбутній вітраж на ескізі;
 • як правильно спаювати між собою деталі;
 • що треба зробити, щоб надійно зафіксувати зображення.

Вам гарантовані:

 • незабутні враження,
 • чудовий настрій,
 • корисні знайомства,
 • вміння перетворювати будь-який шматок скла на унікальний декоративний предмет із неповторною історією.

Результатом майстер-класу буде зроблений власноруч сувенір, який ви із задоволенням заберете із собою!

Тих, хто бажає виготовити великі вироби, зокрема картини з певним сюжетом і композицією, панно, прикрасити настінні дзеркала, вікна або хоче в майбутньому професійно займатися виготовленням вітражів, запрошуємо на поглиблені індивідуальні заняття, де вся увага приділятиметься лише вам й отриманню вами практичних навичок.

Настільна лампа, висота 45см.

Тож скористайтеся цим чудовим шансом — не зволікайте, а збирайтесь в групу однодумців від 2 до 4 осіб, самі бронюйте місце на майстер-класі або записуйтеся на індивідуальні заняття.

Якщо у вас з’явилися запитання, залиште заявку на сайті, зателефонуйте або просто приходьте до нас у гості! Творчу, цікаву та приємну атмосферу гарантуємо!

 

Коментарі

LUXART - Майстерня вітражів © 2018