Замовити вітраж

Вітраж в сучасному інтер’єрі. Чи можливо це?

Вітраж в сучасному інтер’єрі. Чи можливо це?
Вітраж в сучасному інтер’єрі. Чи можливо це?

В більшості з нас при згадці про вітражі в уяві постає дещо величне і монументальне на кшталт вікон та стель західноєвропейських готичних храмів, фойє дорогих магазинів чи інтер’єрів вінтажних готелів. Це породжує хибну точку зору, що вітраж, по-перше, пасує лише до інтер’єру, виконаному в класичному стилі, по-друге, можливий лише в приміщеннях з великою площею, і по-третє, коштує неймовірно дорого. І хоча багато людей із захопленням сприймають цей вид мистецтва, зовсім небагато уявляють його у своїх помешканнях.

Маємо вас запевнити, що майстри нашої майстерні можуть вміло прикрасити своїми витворами сучасні житлові квартири. Якщо в стародавні часи вітражами прикрашали лише двері чи вікна, то політ уяви сучасного дизайнера дозволяє оздоблювати ними розсувні двері вбудованих шаф, стелі, міжкімнатні двері чи перегородки, додаючи їм іншого функціонального змісту. Застосування вітражів у сучасних квартирах та будинках дозволяє по різному «обігрувати» інтер’єр, змінювати за допомогою світла та кольорів скляних композицій атмосферу помешкання.

Існує чимало способів застосування вітражів в інтер’єрі:
  • Вітраж у вікнах є найбільш традиційним. Але тут можна експериментувати з формою, розміром, площею малюнку тощо.
  • Вітраж у дверях теж часто використовують для індивідуалізації інтер’єру. Підібраний відповідно до стилю кімнати малюнок скляної композиції може абсолютно змінити навіть аскетичний інтер’єр.
  • Стеля з вітражем – не є поширеним явищем, проте подібне дизайнерське рішення, наприклад на кухні чи у столовій, здатне створити напрочуд гармонійну і теплу атмосферу. 

Вітражна стеля у коридорі квартири розміри 196см*198см

  • Цікавим є зонування житлового простору за допомогою міжкімнатних дверей та перегородок з вітражами. Застосування скла дозволяє зберегти легкість атмосфери і забезпечує плавний перехід від однієї функціональної зони приміщення до іншої.
  • Ще одним способом застосування вітражів є такі декоративні елементи як панно чи фальш-вікна з підсвіткою. Вони урізноманітнюють інтер’єр та підкреслюють його композицію.
  • Додамо, що прикрашати вітражами можна будь-яке житлове приміщення: вітальню, дитячу, кухню, столову, ванну тощо.

Люстра в дитячій, діаметр 40см

При застосуванні вітражів майстерня «Luxart» дотримується правила відповідності малюнка стилю приміщення та його інтер’єру. Якщо для класичного інтер’єру або інтер’єру в стилі модерн характерними є плавні лінії, наявність квіткових елементів та спокійних пастельних відтінків, то для сучасного стилю hi-tech варто підбирати лаконічні за своєю композицією ескізи з чіткими лініями та формою. Особливу увагу майстри приділяють вибору вітражів для помешкань з етнічним інтер’єром - марокканським, китайським, японським і т.д., оскільки це вимагає застосування притаманних саме цим країнам орнаментів, сюжетів, кольорових гамм.

Не бійтеся експериментувати! Повірте, вдало підібраний вітраж ніколи не виглядатиме громіздким чи недоречним. Робота майстрів «Luxart», виконана у стилі, притаманному приміщенню в цілому лише додасть йому модерновості, індивідуальності та шарму, а вас відкриє як людину з вишуканим смаком.

Коментарі

LUXART - Майстерня вітражів © 2018